Вступ

Привіт, мій Друже!

Розпочинаємо навчання машинопису українською мовою. Уроки складаються з окремих вправ на освоєння середнього, верхнього і нижнього рядів клавіатури, і далі – вправ, що включатимуть окремі мовні правила. Підвищуємо писемну грамотність разом!
Як завжди, з самого початку навчання знадобиться схема клавіатури.

Роздрукуй її,, наклей на картонці і тримай перед собою. За призначенням схема має полегшити пошук потрібних букв на клавіатурі всліпу, запобігаючи необхідності дивитися на саму клавіатуру.

Навчитися машинопису не складно. Пиши собі, та й пиши, працюй та й працюй… Результат буде обов’язково, причому – відмінний. Головна ж складність навчання, як і в усьому іншому, полягає не у власне навчанні, а у тому, щоб робити це щодня.

Курс розраховано на 12 занять. Будеш ти вчитися кожного дня або через день – особливої ролі не відіграє. Хоча, більше схильна рекомендувати через день або 4-5 разів на тиждень.

Однією з найважливіших умов під час навчання вважаю припинення друкування тим способом, яким ти зараз володієш, займатися лише освоєнням професійного машинопису.

Взагалі, рекомендую частіше звертатися за порадами на сайт , де розміщені мої уроки російською мовою. Там є багато реальних історій з життя реальних людей в ті часи, коли на вулиці Басейній в центрі Києва функціонували курси “Домашньої Академії”.

Отже, ми починаємо!